Živnou stravu

Britská supermodelka Kate Moss vytvořila termín “The Vibrancy Diet”, která popsala její nový způsob stravování a péče o sebe po její dobře známém rozchodu s britským rockovým zpěvákem Petem Dohertym. Dieta se zaměřuje primárně na přijetí “rozumného”, holistického léčebného režimu se třemi jídly za den, který může být poměrně snadno sledován někým, supermodel nebo ne.

Pozadí

Krásně tenká, Kate Moss je již dlouho téma bulvárních bulvárů v supermarketu. Pozoruhodně, Moss yo-yos mezi zdravou tenkou a příliš tenkou. Zatímco se datuje do Doherty, hlásil se, že Moss si užíval večírek těžkého životního stylu pití po celou noc a kouření cigaret. Kombinace činností ji zanechala jako mdlá, bezbarvá a mnoho cítil, že je příliš tenká. Po rozpadu s Doherty vytvořila Moss vlastní “vibrační dietu”, která pomohla získat váhu a zdraví.

Základy

Vibrační dieta vytvořená společností Moss obsahuje několik základních principů, které získala od lékařů, homeopatů a odborníků na výživu. Jedna složka jíst tři zdravá, rozumná jídla denně. Dalším je použití meditačních a relaxačních technik pro uklidnění a klid. Moss také zahrnuje další holistické postupy péče o sebe, jako je čištění obličeje pravidelně s vařeným mlékem, aby omlazovala pokožku a obnovila barvu.

Potraviny

Pro snídani Moss doporučuje probiotické jogurt, ovoce a toasty. Na oběd a večeři doporučuje grilované kuře nebo rybu se zeleninou. Vylučuje většinu alkoholických nápojů kromě příležitostné vodky s čerstvým citronem a hodí hodně ledové vody, zvláště před každým jídlem.

Úvahy

Většina Mossových jídelních možností na Vibrancy Diet je považována za dobrou. Dieta s nízkou rozmanitostí však může být dlouhodobě obtížná. Probiotický jogurt má specifické doplňkové kultury a běžně se prodává jako zdravotní pomůcka a léčba zácpy. Podle společnosti Johns Hopkins Medicine to nebylo definitivně odůvodněno, ale probiotické jogurt může poskytnout zdravotní výhody a stojí za to vyzkoušet.

Výsledky

Moss údajně získal nejméně pět kilogramů tím, že následoval Vibrancy Diet, získání váhy pro obnovení svého zdraví bylo jedním z hlavních cílů. Pokud byste chtěli zhubnout, Vibrační dieta může fungovat, pokud konzumujete méně jídla než vaše tělo vyžaduje, a proto spalujete uložený tuk. Moss také navštívil tělocvičnu na cvičení nejméně čtyři dny v týdnu, což pomáhá udržovat dobré zdraví.