Stravu z braggového octa

Bragg jablečný ocot je výrobek, který byl přiveden k popularitě Paul Bragg, který byl učitel přirozené zdraví od roku 1920. Zdraví a fitness král Jack Lalanne uděluje Braggovi za to, že mu ukázal správný směr, když Lalanne byl pouhých 15 let. Braggova činnost je prováděna Paulovou dcerou Patricií. Konzumace Bragg Apple jablečný ocot pravidelně říká zastánci mít mnoho zdravotních výhod.

Ocet

Braggův ocet je certifikovaný organický, nefiltrovaný, nevyhřívaný, surový, nepasterizovaný produkt. Pektin z jablek pomáhá tvořit vláknitou látku známou jako “matka”, která podle Braggova webu ukazuje, že nejlepší část octa nebyla zničena nebo zničena.

Nároky

Podle webových stránek společnosti Bragg může jablečný ocet pomoci odstranit škytavku, zmírnit bolesti svalů v důsledku cvičení, vyčistit kůži, vyčistit vlasy a regulovat váhu. Studie z University of Arizona, publikovaná v časopise Diabetes Care v roce 2004, ukázala, že pacienti s diabetem typu 2, kteří užívali jablečný jablečný ocet na posteli, snížili hladinu glukózy až o 6 procent.

Použití

Webová stránka společnosti Bragg naznačuje koktejl užívaný třikrát denně za účelem dosažení maximálních výsledků v oblasti zdraví. Koktejl se skládá z 1 až 2 čajové lžičky jablečného octa, 1 až 2 čajové lžičky surového medu a sklenici destilované vody. Jablečný jablečný ocot může být také vzat přímo do lžíce, nebo přidán do salátového dresingu jako kyselé složky.

Strava

Webová stránka společnosti Bragg neupřesňuje konkrétní dietu, která by měla následovat s každodenním používáním octa, ale obsahuje obecné pokyny. Konzumujte dietu s nízkým obsahem tuku a cukru, s vysokým obsahem vlákniny, skládající se z organického ovoce a zeleniny, celozrnných, fazole, hnědé rýže, salátů, klíček, syrových ořechů a semen, šťávy a destilované vody.

Úvahy

Je důležité, aby byl jablečný jablečný ocet z přímého slunečního světla pro nejlepší možný produkt. Poraďte se s lékařem a požádejte o spojení jablečného octa s některými léky, které užíváte.