Nejlepších stanových kempů v jižní Kalifornii

Kempování v Kalifornii nemusí zahrnovat osm hodin jízdy na vysokých horách, bojovat s havárií a potížím s nudnými dětmi. Jižní Kalifornie nabízí mnoho míst, kde stanové kempy mohou uniknout ruchu města přes noc nebo několik dní a prozkoumat krajinu krajiny. Vzhledem k oblíbenosti kempování v tomto státě byste měli před rezervací vyrazit na výlet, nebo můžete v motelu zastavit.

Oblast San Diega

Na pláži San Elijo State můžete vyrazit a tábořit přímo na písek. Místnosti zahrnují koupelny, prostory na pikniky a horké sprchy. Camp, výlet a horské kolo v Clevelandově národním lese v horách severovýchodně od San Diega, pokud upřednostňujete zalesněné prostředí, ale dejte si pozor, pokud se rozhodnete tábořit v zimě, protože to dělá sníh. Pro ty, kteří se jí rádi, dramatické a horké, Státní park Anza-Borrego Desert leží východně od San Diegu v blízkosti Saltonského moře. Můžete se rozhodnout zůstat v jednom z 12 kempů nebo si vytvořit vlastní kemp kdekoliv v parku. Na jaře jsou turistické / cyklistické stezky ohromeny divokými květy.

Mezi San Diego a Los Angeles

V parku Palomar Mountain, domov pro slavnou hvězdárnu, můžete vyjíždět do tábora, pěší túry a horských kol ve výšce asi 5 000 stop v bujném zalesněném údolí Doane, kde můžete plavat nebo rybařit pstruhy v Doane Pond. Milovníci pouště si mohou vybrat místo tábora v Národním parku Joshua Tree. Při nadmořské výšce mezi 3000 a 4 500 metry je to vysoká poušť, takže v zimě je velmi chladná a můžete se na dlouhé procházky natáčet.

Oblast Los Angeles

Big Bear Lake nabízí čistý vzduch, spoustu vyhrazených bazénů, skalky turistických / cyklistických stezek a vynikající rybolov. Lyžařská střediska často zůstávají otevřená pozdě do jara, takže ranní táborníci mohou zasáhnout svahy, pokud se rybolov nedotýká. V národním lese Angeles, jen severně od Los Angeles, najdete primitivní stanové kempy v terénu, které se liší od zalesněných až po suché. Kryté lůžek v parku vyschne nejpozději v polovině léta, takže plánujte kemp na jaře nebo na začátku léta, pokud je to možné, a dejte si pozor na chřestýše.

Oblast Ventura

Na pláži McGrath State Beach můžete vyjíždět po pláži, vyjíždět po surfování na palubě nebo na palubě boogie, nebo zachytit večeři ve surfování při táboření přímo u písku. V zalesněných pobřežních horách východně od Ventury leží jezero Casitas poblíž malebného městečka Oak View a je jedním z nejoblíbenějších rybníků na basu a pstruzi v jižní Kalifornii. Můžete si pronajmout jet-ski nebo člun nebo ryby z břehu, jít na koupání nebo pěší túry / horská kola podél jedné z mnoha zalesněných tras. Dále na východ přes Los Padres National Forest leží Lake Piru, další oblíbené místo pro koupání a ryby. Terén kolem Piru je výrazně vyprahlý a v létě se může dostat horko.

Oblast Santa Barbara

Na pláži Carpinteria State můžete kempovat na písku a na volném plavání nebo rybaření v oceánu, nebo tábořit v trochu zalesněné smyčce, která nabízí turistické a cyklistické stezky. Severozápadně od Carpinteria, jezero Cachuma leží v zalesněném údolí, které je vzdáleno méně než půl hodiny jízdy od Solvangu, jednoho z největších turistických atrakcí v jižní Kalifornii. Vodní sporty jsou ještě populárnější než u menších jezer Los Padres a rybáři pravidelně vyjíždějí do pstruhů, malých a hluboce zakořeněných hnízdí, crappie, slonů a sumců. Můžete si pronajmout “jet ski” nebo “více milovníků” si mohou raději pronajmout veslový člun a vydat se přes jezero. Na severovýchod přes hory se dostanete na suchý Frazier Park s mnoha velmi primitivními stanovými kempy, několik s jen toaletami a bez vody, ale s přístupem ke stovkám kilometrů stezek.

Pismo Beach nabízí vynikající rekreaci na pláži a kempování, zejména mezi říjnem a únorem, protože Monarch Butterfly Reserve vyplňuje jemný a krásný hmyz. Bližší k zátoce Morro, Montana de Oro vám umožní tábořit na vrcholky větrných útesů pokryté zlatou trávou a zdobené miliony brilantních květin nad nárazovým surfováním, které neustále vyřezává vstupy do skalnatého pobřeží. Pěší turistika / cyklotrasy jsou některé z nejpůsobivějších Kalifornie. Pokud upřednostňujete horský kemp, vedete severně od Morro Bay a zůstaňte v Cerro Alto, na půli cesty mezi Morro Bay a Atascadero, v blízkosti vrcholu hory, která odděluje města.

Oblast San Luis Obispo