Nejlepší způsoby, jak vařit horké kuřecí křídla pro dav

Kuřecí křídla jsou cenově výhodné jídlo, které je hostům známé a snadné pro vás připravit. Nákup předem nakrájených kuřicových křídel ušetříte čas. Vaření kuřecích křidélek není nutně obtížné, ale jejich udržení v teple a schopnost sloužit jim horké může být výzva. Kombinací některých způsobů vaření a uspořádání zůstáváte k dostání jako kuřecí křídla pro dav s minimálním stresem.

Flash fritování je způsob hlubokého smažení, kde jsou potraviny vařeny při zvýšené teplotě, takže se vaří velmi rychle, nebo “v blikání”. K záblesku smažte kuřecí křídla, křídla musí být rozmražena a co nejsušší. Kdykoli smažíte nějaké potraviny, je důležité odstranit přebytečnou vodu z potravin. Když se voda a horký olej mísí, olej reaguje téměř výbušným způsobem, což způsobuje, že se bubliny vzhůru nebo přeteče, což vytváří potenciální nebezpečí požáru. Pokud se chystáte blikat kuřecí křídla, ohřejte olej na 400 stupňů F. Musíte použít olej, který odolá tomuto typu tepla. Šéfkuchař Rocco Dispirito doporučuje olej z hroznů. Kuchařské kuřecí křídla v dávkách, které vám pomohou udržet kuřecí křídla čerstvé a horké pro hosty. Servírujte na bavlněné omáčky nebo lehce posuďte kuřecí křídla v byvolé nebo barbecue omáčce.

Broiling je rychlý proces, který zahrnuje minimální přípravu a vyčištění. Chcete-li brousit kuřecím křídlem, předehřejte si vaši brojlerku nahoře. Umístěte rozmrazené kuřecí křídla na plech a sezonujte se solí, pepřem a jinými kořením. Pokud si přejete, můžete přidat plech na pečení hliníkovou fólií před přidáním kuřecích křidélek, abyste minimalizovali vyčištění. V některých troubách je možné umístit dvě pečící listy kuřecích křídel vedle sebe, abyste je mohli pravidelně doplňovat. Vařte kuřecí křídla na horním roštu pod brojlerem po dobu pěti až sedmi minut. Odstraňte křídla, když je kuře neprůhledné, lehce hnědé a křupavé. Chuť omáčkou nebo podáváme s omáčkou na boku. Uchovávejte křídla v uzavřeném kontejneru mezi servisními službami, abyste jim pomohli udržet si teplo.

Můžete také posypat kuřecí křídla. Klíčem k jejich udržení je horké je předkrm a udržování jejich tepla v troubě. Zahřejte 1 palec rostlinného oleje v velké pánvi na středně vysokém ohni. Pomalu přidejte oříškové kuřecí křidélka na olej a vařte každou stranu po dobu čtyř minut, nebo dokud se na každé straně nezmáčknou zlatavě. Předehřejte troubu na 300 stupňů F a uložte vařené křídla do trouby, dokud je neposloucháte.

Pokud musíte vařit kuřecí křídla a dopravit je do jiného místa, kde je chcete obsluhovat, zvažte nákup systému vytápění, který používá plechovky a “konzervované teplo”. Konzervované teplo je kombinací denaturovaného alkoholu, vody a gelu, který se rozsvítí a umístí pod plechovku, systém, který používá podporovanou dvojitou hliníkovou misku. Naplňte vnější pánvi vodou, vnitřní pánvi sedí nad horkou vodou a drží potravu. Osvětlené pohonné palivo udržuje teplotu nádobí a hosté mohou sloužit sami.

Flash Frying

Broiling

Pan Frying

Mobilní vytápění