Nejlepší šampony pro frizové, kudrnaté vlasy

Curly vlasy ženy jsou často mnohem náchylnější k účinkům frizz než ty s jinými typy vlasů. Od stylování s kudrnatými nebo plochými žehličkami ke každodennímu stresu způsobenému kartáčováním nebo špatným kombinováním mohou kudrnaté vlasy rychle přecházet z elegantního na plný. Šampony, které pomáhají bojovat proti vyklenutí pro kudrnaté vlasy, by měly obsahovat jemné a / nebo zvlhčující přísady. Podívejte se na produkty, které obsahují přírodní oleje, jako jsou kokosové nebo jojobové oleje, jsou označeny speciálně pro kudrnaté / kudrnaté vlasy nebo prohlašují, že hydratují nebo hydratují vlasy.

Společné úskalí

Přestože na trhu existuje mnoho různých šamponů, které fungují dobře pro kudrnaté, kudrnaté vlasy, některé z nich nesplňují své vlastní požadavky na výrobky. Vyvarujte se značkám, které činí nároky, které nemohou být pravdivé, jako je to, že šampon kouzelně ukončí všechny frizz po jednom použití nebo vytváří silné kudrlinky okamžitě. Navíc zákazníci by měli být unaveni vysoce kvalitními salonovými značkami prodávanými v obchodech s drogami nebo obchody s potravinami. Tyto výrobky se obvykle prodávají pouze prostřednictvím schválených maloobchodních prodejců, jako jsou kosmetické salony a lázně. Nákup těchto šampónů s frizz bojováním v jakémkoli jiném obchodě může znamenat, že získáte vyrazenou kopii skutečného produktu.

Kde koupit

Nejlepší šampony pro kudrnaté, kudrnaté vlasy lze zakoupit u různých komerčních maloobchodníků. Pokud nakupujete v rozpočtu, možná budete chtít vyzkoušet místní drogerii nebo super obchod, jako je Walmart nebo Target. Výrobky s vyššími cenami si můžete zakoupit v kosmetických salonech a lázních, stejně jako v kosmetických maloobchodních prodejnách, jako je Ulta nebo Sephora. Kromě toho mnoho šamponů pro kudrnaté a kudrnaté vlasy lze zakoupit online přímo od výrobce, kosmetických webových stránek nebo online superstorech.

Náklady

Existuje široká škála cen šamponů pro kudrnaté, frizující vlasy. Generické nebo základní značky se mohou nacházet za cenu nižší než $ 2, zatímco luxusní značky mohou stát až 30 dolarů. Například od září 2010 lze šampon Suave Professionals Healthy Curls koupit on-line prostřednictvím webu Kmart za pouhých 2,69 dolarů. Na druhém konci cenového spektra nabízejí Sephora ceny šampónu pro boj proti lupům Living Proof za 24 dolarů.