Nejlepší rutina tréninku po sedmi dnech

Rozvíjení úspěšného cvičebního programu vyžaduje disciplínu, ale zavedení programu po celý týden vyžaduje disciplínu a smarts jako démon nadměrné výcviku, který se skrývá v pozadí. Programy pro sílu a vytrvalost jsou navrženy průměrně tři až pět dní v týdnu. Tato rutina je však určena jako doplněk k vašemu stávajícímu plánu. Pomocí tohoto sedmidenního programu pro flexibilitu a mobilitu zajistíte zdravé a pružné tělo.

Chůze je základní pohybový vzor. Pokud jste mimo tvar, chůze je užitečným nástrojem pro obnovení zdravého srdce a snížení hmotnosti. Pro osoby se slabým hamstringem je bezpečná, kontrolovaná tréninková metoda. Pro ty, kteří mají těsné kyčelní flexory, doporučuje odborník na fitness fitness Sean Schniederjan “lehký gluteální kontrakci pokaždé, když uděláte krok” pro lepší “držení těla”. U zdravých jedinců nabízí chůze aktivní oživení. Chůze 15 minut denně stačí pro každého. Udělejte to na konci těžkého dne tréninku nebo začátku lehkého tréninku.

Po chůzi je čas se protáhnout. Vědecký pracovník Len Kravitz tvrdí, že pět až sedm dní roztažení je naprosto bezpečný. To přináší důležité přínosy pro fyzický vývoj. Protahování zvyšuje celkový rozsah pohybu nebo ROM. To znamená, že dosáhnete vyššího a dosáhnete hlouběji, čímž ulehčíte přetržení rovnoběžky v zádech. Proveďte 30 sekund statické úseky pro každou svalovou skupinu nebo projděte třídu jógy.

Trénink ukončíte pěnovým válcováním, což je forma myofasciálního uvolnění. Stejně jako masáž uvolňuje tenkou vrstvu tkáně obklopující svaly. Mnoho společností jako Rumble Roller, Trigger Point a SMR prodává nástroje a zdroje pro začátečníky i pokročilé praktiky. Stejně jako roztahování mohou být pěnové válce použity jako nástroj pro “prevenci úrazů a zvýšení výkonu”. Přestože se příležitostně používá pro horní část těla, začátečník by se měl zaměřit na délku čtyřúhelníku, pásma IT a gluteusu. Ujistěte se, že jste se pomalu hodili a hromadili 10 opakování, každý sval.

Tento program zlepší vaši náladu, postoj a výkon. Flexibilita a mobilita jsou ve většině vzdělávacích programů pravidelně ignorovány. Nejedná se pouze o rehabilitační programy. Jsou to pro každého. Lidé se stávají posedlí tím, že získávají hmotnost a snižují tělesný tuk na úkor jiných atributů. Jsou to sbírka těsných svalů a tendonitidy. Udělejte si čas chodit, protáhnout a pěnovat. Pomůže vám zlepšit míru návratnosti v jiných vzdělávacích programech a vaší kvalitě života.

Jít na procházku

Protahujte to

Pěna válcování

Závěr