Nejlepší holicí strojek pro muže

Elektrické a jednorázové holicí strojek jsou k dispozici pro muže, z nichž si můžete vybrat. Celkově byste měli hledat holicí strojek, který vám může bezpečně a pohodlně zajistit hladké oholení pod krkem. Mnoho elektrických holicích strojů je dodáváno s různými přílohami, které vám mohou poskytnout buď horní a osobní oholení, nebo jen ozdobu. Mnoho elektrických holicí strojky je také dobíjecí a bezdrátové. Podle vyhledávání spotřebitelů při výběru z jednorázového holícího strojku byly spotřebitelské recenze zaměřeny na používání těch, které mají čtyři až pět lopatek, protože uživatelé uvedli, že tyto ostří zajišťují hladké oholení.

Společné úskalí

Počáteční cena elektrického holicího strojku bude vyšší než jednorázová holicí strojek. Může se vám však ušetřit peníze, protože jednorázové holicí strojky budou muset být buď vyměněny společně, nebo pro ty s jednorázovými kazetami, náklady na náhradní kazety se mohou rychle zvýšit. Na druhé straně, pro cesty, mohou být jednorázové holicí strojky pohodlnější, protože jsou malé a snadno se pohybují.

Kde koupit

Všechny typy holicího strojku lze zakoupit v obchodech jako Walmart nebo Target. Nicméně, podle Search Consumer, Amazon nabízí konkurenční nízké ceny na holicí strojek. Je také výhodné procházet webové stránky společnosti Amazon, protože poskytuje hodnocení produktů a hodnocení předchozích uživatelů.

Náklady

Průměrná cena kvalitního elektrického holicího strojku bude mezi 40 a 70 dolary. Pokud jde o jednorázové holicí strojek, můžete zaplatit mezi 10 až 12 dolary za původní holicí strojek a asi 2 dolary na náhradní kartuši. Náhradní kazety se běžně prodávají v balíčcích a můžete ušetřit peníze porovnáním cen prostřednictvím webových stránek společnosti Amazon. Máte také možnost nákupu holicího strojku na jedno použití, kde nejsou náhradní kazety. Mohou být vhodné pro cestování nebo kempování. Nicméně, oni mají tendenci způsobovat více podráždění a řezy.

Porovnání nákupů

Podle recenzí společnosti Amazon získá systém Philips Norelco BG2030 Professional bodygrooming systém od roku 2010 čtyři a půl z pěti hvězdiček, se 132 hodnoceními zákazníků. Zákazníci byli spokojeni s různými přílohami, které pomáhají zajistit hladké a bezpečné oholení pod krkem . Co se týče jednorázových holicích strojů, Search Consumer doporučuje výběr od výrobce Gillette, jako Gillette Fusion nebo Gillette Mach3 Turbo.