Který sport poskytuje nejlepší celkové cvičení pro celé tělo?

Diskutovat o nejlepším sportu pro cvičení pro celé tělo je trochu jako diskuse o tom, zda máte rádi Mary Ann nebo Ginger – nebo dokonce Gilligan – nejlépe na “Gilligan Island.” Neexistuje žádná definitivní odpověď. Přesto kvalifikovaní odborníci, včetně časopisu Forbes, ESPN.com a dalších organizací, shromáždili odborníky, aby zhodnotili možné kandidáty na nejlepší sport.

Je to chvíle, co “Forbes” vyšel s jeho ratingy v roce 2003, ale byly založeny na konzultacích s širokou škálou osobních trenérů, sportovců, trenérů a fyziologů cvičení. Pro každý sport se “Forbes” podíval na čtyři složky fitness: kardiorespirační vytrvalost, svalová síla, svalová vytrvalost a pružnost – stejně jako riziko poranění a spalování kalorií. Squash, sportovní indoor racket, který vyžaduje agility, rychlost a vytrvalost, vyšel na vrchol. Odborníci společnosti Forbes také dali vysoké známky veslování, plavání, běžkařství, basketbalu, jízdy na kole, běhu a boxu. Zatímco sporty samy o sobě neměly, horolezectví a moderní pentathlon také seznam.

Když mluvíme o boxu, panel osmi expertů svolaných ESPN v roce 2004 šel jiným směrem než “Forbes”. Sportovní vědci, sportovci a novináři hlasovali za vrchol boje za svou soudržnost, sílu, sílu, rychlost, Pružnosti a dalších prvků atletických dovedností. Týmové sporty zaokrouhlující ESPN Top 10 zahrnují lední hokej, fotbal, basketbal, baseball / softball a fotbal, zatímco individuální sporty zahrnují zápas, bojové umění, tenis a gymnastiku.

A hovoří o gymnastiku – to je nejnáročnější sport pro fyzickou sílu a flexibilitu – hodnocen vrcholy mezi sporty v roce 2012 kus Gawker zaměstnance spisovatele Hamilton Nolan a také v roce 1996 “Fitness mužů” hodnocení. Zatímco Nolan roztříděn své sporty na “celkovou tvrdost” a potenciální ponížení pro nováčky – a on zaznamenal nešport na práci na super squatu stroji vyšší než gymnastika – “Men’s Fitness” také dal kudos k duševní houževnatosti a Obtížnost gymnastiky. Ještě málo se hovoří i dnes s závěrem “Mužské fitness”, že jen málo věcí je obtížnější – nebo dokonce více cvičení na celkové tělo – než se točit v kruzích na vysokém pruhu, když se znovu otočí a popadne bar.

Můžete si prohlédnout všechny konfliktní hlasy pro squash, boxing a gymnastiku – všechny hodné kandidáty – a vybrat jednu z nich nebo něco jiného jako své oblíbené. Pokud milujete fotbal, veslování, tenis nebo bojové umění a přibližujte své oblíbené s intenzitou, máte více než pravděpodobné, že dosáhnete vynikajícího celkového cvičení. Vyberte sport založený na vašem osobním potěšení a cílech a neváhejte diskutovat fotbalisty, že fotbal je lepší, nebo fotbalisté, kteří si myslíte, že tenisové kameny.

Vítězem se stává…

Ale v tomto rohu …

Můžete dělat přední ručník?

Nebo vyberte si vlastní