Jaké svaly tvoří cyklistika?

Seznamte se se svaly cyklistických stavů, integrujte cvičení pro ně do svých cvičení, a budete silnější během jízdy. Cyklistika spaluje kalorie a buduje svalovou a aerobní vytrvalost, což přispívá ke zlepšení tělesné kompozice a fyzické schopnosti. Takže popruh na helmu a začněte šlapat.

Pracujte na středním úseku

Správná forma na kole může zabránit časné únavě a snížení zpětného namáhání. Měli byste být schopni držet se na tyči držadla a naklonit dopředu o 45 stupňů. Zvedněte lišty, pokud se k nim dostanete. Vaše hlavní svaly jsou to, co držíte záda rovnou a vyrovnanou, když jste na kole. Jádra svalů také napájí vaše otáčky a pomáhají vám ovládat kolo. Zatímco cyklistická pozice posiluje vaše hlavní svaly, další jádrové cvičení zvýší vytrvalost a sílu vašeho jádra, což povede ke zlepšení během jízdy. Slepý most, přední prkno a horolezci jsou příklady cvičení, které posilují stěny jádra.

Síla přes hory

Cyklistika poskytuje skvělý trénink pro hamstringy, na zadní straně stehen a čtyřkolek, na špičce před nohama. Společně svaly pracují ve spojení s výkonem šlapání. Když vyjíždíte do kopce, čtveřice nesou hlavní náplň práce. Pokud jste v cyklistické třídě a instruktor vás vylézt nebo sprintujete, budete rychle cítit spáleniny na horní části nohou. Posilování jak hamstringů, tak čtyřkolek přispívá k zajištění rovnováhy svalů, zvyšování účinnosti cyklování a snížení potenciálu zranění. Příklady cviků, které vyzývají k oběma svalům, zahrnují dřepy v těle a dopředné výpady.

Nezapomeň na malého chlapce

Svaly a gastrocnemius nebo lýtkové svaly pomáhají pedálům. Cyklistika je silnější a další silový trénink poskytuje mnoho výhod. Silné telata usnadní pedál po delší dobu a pomohou zabránit zranění na kole, jako jsou holení. Příklady lýtkových cviků zahrnují flexi kotníku a stoupající teplo.

Vyztujte zadní stranu

Nezapomínejte na možnost vytváření glutetů při jízdě na kole. Pokaždé, když vstanete a cyklujete, vaše glutety napomáhají hnutí. Zvyšte intenzitu, ať už na spinningovém kole, nebo na kole v kopci venku, a vydejte se na zádech. Cvičení, která vám pomohou posílit vaše glutety, a tím zvýšit svůj cyklistický potenciál, zahrnují dopředné výpady, činky a činky.