Jaké jsou nejlepší cvičení nohou pro ženy k potlačení celulitidy?

Celulitida upřednostňuje oblasti kyčle, stehna a gluteu, ale nemůžete ji zaměřit pomocí redukce spotů, protože taková věc neexistuje. Krémy, zábaly na tělo a jiné rychlé opravy jsou také obecně neúčinné, protože celulitida je v podstatě tlustá, takže nebude reagovat na topické ošetření nebo kompresi. Jediným způsobem, jak snížit celulitidu, je odstranění tuku z celého těla a zlepšení svalového tonusu, aby se vaše horní nohy a ts hladký vzhled, který chcete.

Celulitidy-Banishing Cardio

Pokud je cílem snížit celulitidu, nezaměňujte ztráty hmotnosti se ztrátou tuku. Musíte podniknout kroky k vypalování tuku z těla, aby se snížila hrudkovitá polstrování na glutech, boky a stehnech. Dokonce i když ztrácíte váhu prostřednictvím diety bez cvičení, část ztráty hmotnosti je sval. To je důvod, proč samotná dieta nemá na celulitidu žádný vliv. Co děláte, je kardio cvičení, které vám pomůže zvýšit srdeční frekvenci. Cvičení, které pracují s nohami, jsou nejlepší pro zmenšení vzhledu celulitidy, protože spalují tuku, zatímco tonizují a zpevňují svaly nohou. Strávte 20 minut na stupňovitém kroku, eliptickém nebo běžeckém trenažéru, který pracuje na přibližně 70 až 80% své maximální tepové frekvence. Americká rada pro cvičení doporučuje účastnit se jednoho z těchto kardiologických cvičení tři nebo více dní každý týden ke snížení celulitidy.

Výpady pro slibné nohy

Výpodky jsou jedním z nejlepších cvičení ke snížení vzhledu celulitidy, protože se zaměřují na dva celulitidy: tvé vyklenutí a přední strany stehen. Melissa Romeroová, bývalá zdravotní redaktor Washingtoniana, doporučuje verzi cvičení, která vám poskytne nohy komplexnější trénink, zaměřený na přední a zadní část stehen, stejně jako na vnitřní a vnější stranu. Chcete-li dělat kolem hodiny výpady, začněte držet činky nebo ruční závaží, nebo jednoduše položte ruce na boky a představte si, že stojí uprostřed hodiny hodiny. Posuňte levou nohu dopředu na 12 hodin a pak se vrátíte do výchozí pozice. Odbočte doleva do 9 hodin a pak se vraťte ke startu. Zastavte se do 6 hodin a pak se vraťte ke startu. Proveďte tři až pět setů s levou nohou před tím, než se přepnete na pravou nohu a budete se pohybovat do 12 hodin, 3 hodin a 6 hodin pro další tři až pět setů.

Squats for Graceful Gams

Všechny důležité oblasti – glutes, hamstrings, quads a vnitřní a vnější stehna – pevně a zpevní se dřepy, což je to, co je přidává na seznam nejlepších cvičení na nohy pro snížení celulitidy. Postavte se nohama na ramena a držte na hrudi jedinou činku, nebo držte dvě činky, jednu v každé ruce s rukama po stranách. Ohýbejte kolena a boky, jako byste se posadili. Držte záda rovně a váš pohled vpřed a dolů vaše tělo, až vaše horní nohy jsou kolmé k podlaze. Zvedněte ovladačem do výchozí polohy. Do tří sad 15 až 20 opakování.

Side-Step celulitida

Použijte cvičební pásku, abyste přidali odpor k cvičení v bočním kroku, a to pro jeden z nejlepších pohybů, které vám pomohou vyhlazovat vaše glutety a vnější stehna. Fitness Magazine doporučuje vázat odporový pás kolem holeně a pak posunout nohy na mírně širší než šíře ramen, dokud necítíte napětí v kapele. Ohnout kolena na 45 stupňů, pak krok levou nohou 3 až 4 palce vlevo. Dále přiveďte pravou nohu o 3 nebo 4 palce doleva. Pokračujte krokem po stranách pro 12 až 15 kroků a poté směrem dozadu. Kompletní tři sady 12 až 15 kroků v každém směru.