Jaké jsou dobré potraviny, které se míchají při chvění bílkovin?

Pití bílkovinného chvění jako občerstvení nebo výměny jídla je skvělý způsob, jak přidat další bílkoviny do vaší stravy a udržet si kontrolu nad kalorií, ale většina druhů prášku bílkovin chutná bez života a křídou, dokonce i s přidáním čokolády a dalších látek určených k aromatizaci. Jazzte proteinový chvění přidáním dalších potravin pro chuť a výživu. Používejte potraviny, které vás osloví. Přidejte ovoce, ořechy, máslo z másla, jogurt a kávu nebo slané předměty, jako je špagetová omáčka nebo zelenina pro zelenou chvění.

Ovoce

Čerstvé nebo zmrazené ovoce dává proteinu chvění velkou konzistenci, spoustu různých chutí a zdravých cukrů ve formě přírodní fruktózy. Populární ovoce, které přidáte, jsou banány, jahody, ananas, borůvky, broskve a ovoce z kiwi. Bobule jsou nabité antioxidanty, banány jsou bohaté na draslík a kiwi mají vysoký obsah vitamínu C. Pokud se rozhodnete, přidání melounu do vašeho mléka může pomoci vašemu srdci a svalům obnovit se rychleji po cvičení, podle studie v listopadu 2013 ” Věstník zemědělské a potravinářské chemie. ” Výzkumníci poukazují na to, že meloun obsahuje aminokyselinu l-citrulin, která je zodpovědná za její svalovou regeneraci. Používání zmrazeného ovoce ve vašem proteinkovém chvění má přidaný bonus přispívající k husté, krémové konzistenci, nemusíte nutně přidávat led jako zahušťovadlo.

Kokosový ořech

Kokosový ořech doplňuje téměř všechny druhy bílkovinných prášků, poskytuje lahodnou chuť, zhušťování a spoustu zdravých živin. Všechny části kokosu jsou užitečné ve vaší směsi bílkovin: kokosová voda nebo džus, kokosové mléko s vysokým obsahem nenasycených tuků a kokosové maso, které poskytuje spoustu zdravých vláken. Spotřeba kokosového oleje, která se přirozeně vyskytuje v mase, také zvyšuje váš HDL nebo dobrý cholesterol, snižuje váš LDL nebo špatný cholesterol a pomáhá podpořit redukci břišního tuku v kombinaci se zdravou stravou a cvičením podle studie z července 2009 Vydání “lipidů”.

Jogurt

Jogurt pomáhá skrýt křídlovou chuť bílkovinných prášků, které vám poskytnou pěknou tangenci. Jogurt také dává třesu velkou konzistenci. Budete muset přidat nějakou tekutinu ve formě vody, džusu, mléka nebo kefíru, abyste získali správnou konzistenci pro dokončený chvění. Jogurt s přidanou živou a aktivní kulturou poskytuje probiotikům, které jsou považovány za “dobré bakterie”, k vašemu proteinovému třesu a podporuje trávicí systém. Přehled v časopise The Scientific World Journal z ledna 2014 uvádí, že probiotický příjem pomáhá zvýšit dostupnost minerálů ve vašem těle, což zase zvyšuje kostní hmotu a posiluje kost.

Káva

Někteří lidé si možná nemyslí, že míchají kávu s bílkovinnými koktejly, ale jestliže už pijete kávu, nejprve promíchejte bílkovinový prášek s mlékem, abyste získali příjemnou krémovou konzistenci. Poté přidejte proteinovou směs do kávy pro extra speciální chuť. Vyzkoušejte různou ochucenou kávu pro odrůdu. Pokud přidáte vaši kávu a konzumujete ji 1 hodinu před cvičením, můžete zvýšit svou atletickou vytrvalost a výkon, podle vydání duben 2013 zdravotního časopisu “PLoS One”.

Zkuste přidávat těstovinovou omáčku na neochutěný bílkovinový prášek pro špinavé, slané chvění. Tomato omáčky mají vysoký obsah antioxidačního karotenoidního lykopenu. Studie v časopise Journal of Nutrition z února 2012 uvádí, že konzumace lykopenu 10krát týdně nebo více snižuje váš celkový cholesterol, zlepšuje váš poměr špatného na dobrý cholesterol a zlepšuje hladinu cukru v krvi. Používejte organickou omáčku nebo organické rajčata, která nemají pesticidy ani chemické přísady.

Udělat zdravé zelené chvění bílkovin přidáním listové, zelené zeleniny, jako je kale, collards, vojtěška, špenát a celer. Příjem listové zelené zeleniny zlepšuje hladinu mastných kyselin, což snižuje hladinu cirkulujících tuků v krvi a snižuje riziko srdečních onemocnění, podle vydání čísla 2013 “Lipidy v oblasti zdraví a nemoci”. Hoď v mrkev pro sladkost a vypije. Zelené nápoje poskytují spoustu vitamínů, minerálů, antioxidantů, vlákniny a chlorofylu v závislosti na zelenině, kterou obsahujete. Kořenějte zelené třepení s rozstřikem omáčky Worcestershire nebo dáte trochu tepla s pomlčkou kajenské pepře.

Omáčka na těstoviny

Zelený nápoj