Co se nosit přes korzet, aby se to školní vhodné

Korzety jsou notoricky sexy zboží a přestože mohou být elegantní a módní, nejsou obvykle vhodné pro nastavení školy. Nicméně, s několika jednoduchými vylepšeními, mohou být dokonale přijatelné pro školní módu. Klíčem k oblékání korzetu spočívá v zakrytí. Ať už je to sako, sako nebo vesta, vyberte si vrstvený vzhled, který perfektně doplní korzet, což je trendová volba pro styl školy.

Blazers

Nejrychlejší způsob, jak zmírnit sexy atmosféru korzetu, je zakrýt sofistikovaným sako. Moderní a stylový, sako dodává okamžitou kousek šikanování do více vzrušujících souborů, což je perfektní párování pro pevný korzet. Vyberte si černý, bílý nebo nahý sako, pokud je korzet tučný a jasný. Pokud to přijde v neutrální odstínu, smyk to s pop-barevné sako jako kobalt, fuchsie nebo pomeranč. Slouchy, blazery inspirované pánskými oděvy jsou dalším skvělým způsobem, jak přidat korzetu do stylu. Pár obrovských podpatků doplní tento outfit, který je perfektní kombinací roztomilé a sexy.

Bundy

Žehlička je rozkošný způsob, jak zakrýt závažnost korzetu. Vaše nejlepší sázka pro přidání nějakého ozdobného na takový smyslný kus, svetr bude klást elegantní otočení na celý vzhled. Baletní byty jsou roztomilý a stylový způsob, jak udržet tento outfit ležérní. Zkuste přidat nápis náhrdelník pro pop pizazz. Tato kombinace pracuje s džíny stejně dobře jako s elegantní a elegantní tužkou sukně. Při kývání sukně na tužky se vzorovaná dvojice punčochy dokonale uzavírá.

Vesty

V závislosti na stylu vašeho korzetu může být vesta jen vstupenkou do neformálního a módního souboru. Džínová vesta přidává faktor automatické pohody, zatímco vesta v sofistikované látce, jako je samet, dodává okamžitou eleganci. Pokud je váš korzet tištěn, vyberte si pevné barvy vesta a kovové šperky pro aktualizaci přijmout tento jednoduchý outfit.

Kožené bundy

Jen málo oděvů přináší tolik okrajů jako kožená bunda, což může být jen perfektní párování pro korzet. Pro příležitostné dny sport tento vzhled s džíny a boty nebo klíny. U dalších událostí, kde je doporučeno oblečení oblečení, vložte korzetu do flouncy sukně a vrcholu s koženou bundou pro neuvěřitelně elegantní, dívčí-splňuje-těžké kombinace. Dívky v módě vpředu mohou chtít vložit korzetu do tekoucí sukně s maxi a vrchní část s koženou bundou, na kterou si můžete vychutnat bohémský šik.