Co nosit na fotbalových zkouškách

Tréneri hledají nejlepší hráče na fotbalových zkouškách, ne nejlepší oblečení. Není-li stanoveno jinak, v literatuře, kterou jste získali, nebudete muset nosit speciální nebo jednotné zařízení, když se ukážete, abyste si předvedli své věci. Nicméně, nosit správnou obuv vám může poskytnout potřebnou podporu, kterou potřebujete k manévrování míče a zapůsobit na trenér. Oblékněte se pohodlně se správnými součástmi, aby vaše tělo bylo v bezpečí před jinými agresivními naději.

Můžete si vyzkoušet téměř jakýkoliv typ trička nebo dresu, který byste chtěli. Přineste světlou a tmavou barvu, abyste mohli zápasit s týmem v malých hrách. Šaty podle počasí, pokud je v pohodě, některé fotbalové kluby vám umožní nosit dlouhé rukávy pod košile s krátkým rukávem, ale zkontrolujte pravidla klubu předem. Když jste přijati do týmu, obdržíte jako součást uniformy dres.

Fotbalové šortky jsou obecně volné a mají různou délku. Tradiční fotbalové krátké zásahy kolem oblasti stehen a snadné se pohybovat dovnitř. Pokud hrajete za chladnějšího počasí, můžete nosit delší kompresní šortky pod volnými fotbalovými šortky. Pás pás je elastický, aby umožnil optimální manévrovatelnost. Někteří trenéři dávají přednost tomu, aby si svou košili zastrčili do šortky, takže pozorujte, jak ostatní hráči mají na sobě šortky a dres.

Šňůry jsou nejdůležitější součástí vaší fotbalové uniformy. Navržené pro uchopení do trávy nebo trávníku, vaše ozdoby vám mohou poskytnout výhodu při zkouškách. Noste obuv s délkou očka, která odpovídá typu povrchu, na kterém budete hrát. Obecně platí, že čím je půda měkčí, tím delší je úchyt. Budete potřebovat delší úchyty pro hraní na skutečné trávě, zatímco hra na trávníku vyžaduje pouze krátké úchyty. Můžete také zakoupit odnímatelné čepy pro různé povrchy.

Shin stráže jsou nezbytným předpokladem pro fotbal. Fotbalové chrániče mají tvrdé podrážky a při náhodném kopnutí do nohy, zatímco švihadlo může zkrátit váš tryout s zraněním. Fotbalové ponožky se nosí přes chrániče holení, aby byly bezpečně uloženy na místě a přidaly další ochranu.

Košile

Šortky

Kleště

Shin stráže a ponožky