Co může být na daniel fast?

Křesťané používají Danielovu rituál jako metodu sebepoškozování, která pomáhá přiblížit se k Bohu. Potravinový plán, který následoval v této rychlosti, je založen na Danielově postu v knize Daniel v Bibli. Tento režim je považován za částečný krok, protože můžete jíst a pít po celý den, místo toho, abyste během dne neměli žádné jídlo – stačí si uvědomit, jaké potraviny jíte.

Povolené potraviny

Zatímco sledujete Daniel Fast, můžete jíst ovoce, ořechy, semena, zeleninu a luštěniny. To jsou jediná jídla, kterou Daniel jedl během svého půstu. Některé kostely však členům umožňují jíst přírodní celozrnné obiloviny, jako je oves a ječmen, stejně jako ryby a mořské plody. Pokyny společnosti Daniel Fast neumožňují jíst “drahocenné” potraviny, jako je med, oslazené potraviny, ochucené potraviny nebo zpracované potraviny, i když některé pokyny umožňují potraviny ochucené čerstvými bylinkami.

Nápoje

Pokud sledujete Daniel Fast přesně tak, jak je popsáno v knize Daniel, jediný nápoj, který můžete mít během vašeho půstu, je voda. Některé pokyny společnosti Daniel Fast umožňují ovocné šťávy a zeleninové šťávy, pokud jsou všechny přírodní bez přídavku soli, sladidel, konzervačních látek nebo jiných umělých složek. Bylinný čaj, kofeinové nápoje a oslazené nápoje jsou také proti pokynu. Mléko je také mimo hranice, protože je to mléčný výrobek.

Příprava

Potraviny, které jíte při této rychlosti, by měly být vařené co nejméně. Ovoce, zelenina, ořechy a semena mohou být například konzumovány syrové nebo lehce naparované. Potraviny nelze vyprážet nebo otřít. Nic, co byste jedli, by neměla být varena s jakýmkoliv tukem – to zahrnuje margarín, sádlo a máslo, ale přírodní oleje, jako je olivový olej, jsou přípustné.

Úvahy

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně drasticky změníte dietu, může dojít k bolestem hlavy a dalším mírným příznakům. Jsou to normální a zpravidla reagují na léčbu bez předpisu. Pokud si nejste jisti, že máte příznaky, kontaktujte svého lékaře. Zatímco na Daniel Fast, zvážit přijetí vitamín nebo minerální doplněk, které pomohou zajistit, že dostanete veškerou výživu, kterou potřebujete.