Co jíst před fyzickým

V závislosti na tom, proč podstupujete fyzickou prohlídku, mohou být pokyny svého lékaře ohledně toho, co jíst, lišit. Dodržujte pokyny svého lékaře o tom, co jíst před vaším zdravotním dohledem. Pokud máte podezření, že byste mohli mít nějaké negativní výsledky z fyzikálního vyšetření, můžete zvýšit pravděpodobnost nízké skóre v různých oblastech z důvodu úzkosti. Pokud jste neobdrželi konkrétní pokyny týkající se výživy, můžete přijmout opatření, která zajistí pozitivnější výsledky.

Pravidelnost

Pokud podstupujete pravidelné fyzické vyšetření, měli byste dodržovat vaše pravidelné stravovací návyky, abyste mohli lékaři předat jakékoli potíže, které byste mohli trpět. Kromě dotazování o vaší rodinné anamnéze bude váš lékař chtít vědět o všech problémech, které byste měli mít. Udržováním pravidelné stravy můžete hlásit potíže s trávením, jako je pálení žáhy nebo poruchy trávení, které by mohly znamenat závažnější stav. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí byste měli informovat svého lékaře o změnách, které jste prodělali ve vašich stravovacích návycích. Změny v stravovacích návycích by mohly znamenat řadu dalších zdravotních problémů.

Maximalizace

Chcete-li maximalizovat zdravé výsledky z fyzického, měli byste udržovat zdravou výživu nejméně týden před kontrolou, podle Accuquote, místa věnovaného informacím o životním pojištění. Čím lepší jsou skóre na různých testech, tím větší pravděpodobnost, že získáte nižší pojistné sazby. Omezte používání soli, abyste si udrželi zdravý krevní tlak. Vyvarujte se potravinám s obsahem cukru a trans-tuků, které snižují hladinu triglyceridů, a každý den můžete snížit hladinu cholesterolu.

Spouští

Vyhněte se jídlu a pití, které mohou negativně ovlivnit krevní testy a srdeční frekvence. Alkohol může zvýšit jaterní enzymy, takže byste se měli vyvarovat konzumace alkoholu nejméně 72 hodin před fyzickým. Snížit nebo eliminovat množství kofeinu, které jíte a pijete den vyšetření, protože kofein může způsobit krevní tlak. Nekuřte, když jdete fyzicky, protože nikotin snižuje tok krve do žil a může ztěžovat kreslení vzorku krve. Omezte množství cvičení, které uděláte pár dní před vyšetřením, protože namáhavé cvičení zvyšuje množství bílkovin ve vašem moči.

Snížit stres

Ať už jdete o rutinní fyzické vyšetření nebo o následné vyšetření po léčebném zákroku nebo onemocnění, získání kontroly může vyvolat stres a úzkost. Kromě získání dostatečného odpočinku pro dny, které vedou k vaší fyzické, byste měli zvýšit množství ovoce a zeleniny, které jíte, aby se vaše tělo mohlo zdravým způsobem přizpůsobit dalšímu tlaku, podle Military.com. Udržujte zdravou hladinu cukru v krvi tím, že jíte bílý protein a další porce ovoce, jako jsou banány, jablka a mrkev. Pít bylinný čaj bez kofeinu, který pomůže upokojit nervy. Navíc byste měli zvýšit množství vody, kterou pijete denně asi týden před fyzickým vyprázdněním toxinů z těla, které by mohly ovlivnit výsledky testů. Tekutiny také pomáhají předcházet dehydrataci, která může vést k úzkosti a únavě.