Co je v andreas moritz játrech čistí recept?

Čisticí detoxikační léky, jako je Master Cleanse, tvrdí, že potíže s pitím a pitím mohou způsobit, že vaše tělo vylučuje škodlivé toxiny, které se nahromadily ve vašem tlustém střevě. Mezi těmito detoxikačními póry patří očkování jater vytvořené alternativním praktickým lékařem Andreasem Moritzem. Tato rychlá, tvrdí Moritzová, vyplaví z jater nezdravé žlučové kameny bez nutnosti chirurgicky odstranit lékaře.

Andreas Moritz

Podle internetových stránek svého wellness centra Ener-Chi Andreas Moritz je “lékařský intuitivní”, který praktikuje Ayurvedu, iridologii, shiatsu a vibrační medicínu. Narodil se v Německu v roce 1954 a pravidelně přispívá na internetovou stránku Curezone, jejíž údajně má 5 milionů čtenářů. Moritz také vymyslel léčebný systém nazvaný Enner-Chi art, ve kterém “olejové obrazy zakódované světelným paprskem” obnovují Chi – přirozený tok energie těla. Navíc Moritz je autorem několika knih, včetně “The Amazing Liver and Gallbladder Flush”.

Vyčištění jater

V knize Moritz říká, že žlučové kameny ucpávající játra jsou obyčejnou, ale převážně nerozpoznanou chorobou, která může vést k závažnějším onemocněním, jako je rakovina a srdeční onemocnění. Žlučové kameny – které popisuje jako “zhluky ztužené žlučky” – mohou zablokovat jaterní žlučové cesty a způsobit poškození v celém těle. Moritzova játra čistí je domácí lék, který vám umožní “bezbolestně odstranit” tyto žlučové kameny sami, bez nutnosti operace, budete prolévat žlučové kameny přes stolici jednoduše tím, že pijete hrubé čisticí přípravky složené z různých potravin nalezených v Většina kuchyní.

Recept

Moritzova sedmidenní játrová výživa je tvořena olivovým olejem, jablečným džusem, grapefruitovým džusem, citrónovou šťávou a Epsomovými solemi. Podle jeho pokynů byste měli pít 24 oz. Jablečného džusu každý den po dobu prvních šesti dnů programu, protože kyselina jablečná v jablečné šťávě změkčí žlučové kameny. V šestý den vyčistěte pití grapefruitového džusu smíchaného s Epsom solí. V sedmého dne pít několikrát během dne celý den olivový olej a citrónovou šťávu. Tento týdenní proces by se měl opakovat každé tři měsíce. Vyčištění je považováno za úspěšné, když vaše stolička obsahuje zelenkavé koule, které jsou považovány za žlučové kameny, které jste vyplavili z jater.

Vyšetřeno játra

Podle respektovaného britského lékařského časopisu “The Lancet” vyšetření “žlučových kamenů”, které bylo výsledkem vyčištění jater, ukázalo, že byly složeny převážně z mastných kyselin. Další experimenty ukázaly, že míchání stejného množství citronové šťávy a kyseliny olejové – primární složky nacházející se v olivovém oleji – vedlo k tomu, že po přidání malého množství hydroxidu draselného bylo několik polotuhých kuliček. Výzkumníci dospěli k závěru, že tyto kameny nebyly žlučové kameny, ale byly ve skutečnosti látkou vytvořenou játry čistí. Pokud si myslíte, že máte žlučové kameny, měl by být doktor nebo lékařský technik jasně vidět pomocí ultrazvukového zobrazování.