Co je to cvičební stroj?

Cvičení lze kategorizovat jako izolace nebo složení. Izolační cvičení zahrnuje pohyb kolem jednoho kloubu a zaměřuje relativně malý počet svalů. Složitá cvičení zahrnuje pohyb kolem dvou nebo více kloubů a zaměřuje velké množství svalů. Sdružené cvičení vám umožňují provádět velký objem tréninkových prací v minimální době a obecně mají největší přenos do sportovních a fyzických výkonů. Jedním z velmi účinných složených cvičení je prototyp.

Stimulátor je kombinace dvou tradičních cvičení na posilování hmotnosti: přední squat a strop. Kombinace cvičení, jako je tryska, jsou někdy označovány jako komplexy. Tahač může být prováděn pomocí činky, kettlebells, činky, léčebnou kouli nebo sandbag. Ve skutečnosti může být pro trysky používán téměř jakýkoli těžký objekt. Tahače jsou populární cvičení se smíšenými bojovníky bojových umění, lidmi, kteří se řídí školicí systém CrossFit a také sportovci.

Chcete-li provést výtlak, postavte se nohama na ramenou a vaše vybraná váha se drží před vašimi rameny. Vaše lokty by měly být pod vašimi rukama. Zvedněte si hruď, zatlačte boky a ohnout kolena. Squatat dolů, dokud vaše stehna jsou rovnoběžné s podlahou. Výbušně vyjedete a vystupujete z squatu. Udržujte hybnost tyče silným rozšířením rukama a tlačte ho nad hlavou na délku zbraní. Ohnout si paže a spustit tyčinku zpátky k ramenám, než si zrovna položíte a opakujete.

Tahače pracují mnoho z vašich hlavních svalů. Vaše kvadricepsy, hamstringy a glutety – v podstatě všechny vaše hlavní svaly nohou – pracují velmi tvrdě v dřevěné části trysce. Síla vyvinutá vašimi nohami je pak přenášena do vašeho horního těla přes vaše břišní a spodní chrbtové svaly. Konečně, vaše ramena, horní část zad a triceps poskytují silný tlak pro pohon nad hlavou. Stimulátor je velmi cvičení celé těla.

Tahače lze provádět pomocí různých setů a opakování schémat zaměřených na různé prvky vaší fyzické kondice. Vysokorychlostní, lehké sady trysek jsou metabolicky náročné a mohou dramaticky zvýšit srdeční frekvenci a zlepšit vaši kardiovaskulární kondici. Nízké reproduktory, těžké sady rozvinou svalovou sílu a sílu. Provedení trysek s nestabilním předmětem – jako je sud naplněný vodou nebo pískem – zvyšuje sílu jádra, zatímco činky zvyšují rovnováhu.

Tahače nejsou vhodné pro začátečníky. Komplexní, koordinovaná povaha tohoto cvičení, spojená se zvednutím nadměrně těžké hmotnosti, znamená, že výcvikové stroje jsou vysoce rizikové cviky, které jsou vhodnější pro zkušené cvičence. Tahače také způsobují značné a potenciálně škodlivé zatížení vašeho bederní páteře, takže je nezbytné, abyste prověřili příklepové motory pomocí dokonalé techniky a nedovolte, aby se spodní část vašeho zády stala zaoblená.

Co je tryskáč?

Thruster Metodika

Anatomie trysce

Výhody výtahu

Úvahy