Co je lepší: běžecký pás, veslování nebo vnitřní cyklus?

Cvičební zařízení se s technologií zlepšuje. Ačkoli velmi výkonné cvičební motocykly zůstávají mírně levnější než veslaři a trenažéry nejvyšší třídy, všechny tři typy kardio cvičebních strojů jsou nyní v relativně snadném dosahu většiny Američanů střední třídy. Každý z nich má své jedinečné výhody a nevýhody, ačkoli nakonec nejlepší cvičební stroj je vždy ten, koho máte dostatek, abyste mohli používat konzistentně.

Horní nebo dolní?

Velmi zřídka můžete vidět cvičební kolo nebo běžecký pás s pohyblivými řídítky, které vám umožní pracovat na horním těle. Převážná většina těchto běžeckých pásů a motorů pracuje pouze na vašem spodním těle. Na druhé straně veslařský stroj pracuje na horním i dolním těle. Komponent horní části těla veslování veslařského stroje pracuje především s velkými svaly na zádech a ramenou a tažnými svaly v náručí.

Držte svou vlastní váhu

Hmotnostní cvičení, jako je chůze na běžeckém pásu, pomáhá zpomalovat minerální ztráty v nohou, boky a dolní části páteře. Ani veslové stroje, ani cvičební motocykly neposkytují tuto výhodu těhotenského cvičení, protože sedadlo podporuje váhu místo nohou a nohou.

Jaký je dopad?

Chůze na běžeckém trenažéru je považována za činnost s nízkým nárazem, nohy opouštějí povrch cvičení a pak se k němu vrátí, ale na každý krok nemá velký vliv. Běh na běžeckém trenažéru je na druhé straně vysoce účinný. Přestože může mít prospěšná chůze nízká účinnost, pokud máte osteoporózu, měli byste se vyvarovat cvičení s vysokým nárazem, jako je běh, pokud máte osteoporózu nebo zranění, které vás brání v opakovaném bičování cvičení s vysokým nárazem. To snižuje intenzitu cvičení při používání běžeckého trenažéru. “Na kole nebo na kole však můžete pracovat tak tvrdě, jak chcete, protože obě stroje poskytují cvičení s nízkým nárazem, a to i při použití s ​​vysokou intenzitou.

Křivka učení

Správná technika na jezdci vyžaduje silný tah s oběma nohama, po němž následuje rychlé naklánění horního těla a ještě rychlejší pohyb rukou s rukojetí. Tuto techniku ​​můžete zvládnout a dát ji do práce za trestné cvičení, jen několik minut výuky a praxe. Ale jezdec stále potřebuje větší křivku učení než běžecký pás a kolo, které oba napodobují pohyby, které jste pravděpodobně značné poznali již od útlého věku.

Doplňky

Většina veslařských veslařů je konstruována pro trénink a kondicionování konkurenčních veslařů. To neznamená, že byste neměli používat veslařů, pokud nejste rover, ale ovlivníte některé funkce, které pravděpodobně uvidíte. Pokud chcete funkce, jako naprogramované tréninky a vestavěné chladicí ventilátory, měli byste se rozhodnout pro běžecký pás nebo cvičební kolo. Většina výrobců veslařských strojů se zaměřuje na výkonové funkce, jako je závodní režim, který vám umožní závodit s počítačem simulovanými soupeři nebo v některých případech dalšími kočárky na nedalekém veslování.