Co jde s kabelem svetr pro muže?

Cardigans jsou praktické šatníky pro muže a ženy. Obě pohlaví mohou těžit z přidané teplo. Když se nosí vpravo, mohou být tyto svetry použity jako kabáty nebo přidat další styl oblečení. Pro muže to stačí jen trochu know-how spárovat vestu s košili nebo kalhoty na pohled, který je vhodný pro příležitost a vaše tělo.

Pracovní oblek

Nasaďte si kabát pod nebo nad pracovním oblekem. To může být teplejší alternativou k třídílnému obleku s vestou. Vyberte si barvu, která odpovídá vašemu sako a nosíte pouze podprsenku, pokud je vyrobena z tenkého materiálu – lehké vlny, bavlny a kašmíru – a vytváří tak zjednodušený vzhled. V-krk vesty vypadají nejvíce profesionální, když nosí přes tlačítka-down košile. Zkuste hrubší úplet nahradit kabát jako kabát. Noste ho přes svůj oblek nebo sako a džínsy, ale nezapomeňte ho vzít, až se dostanete do kanceláře. Chunky svetry vypadají vhodně jako kabát, ale ne jako kancelářský oděv.

Příležitostné trička a košile

Spárujte s vestou džíny a vybavené tričko pro neformální vzhled. Upgradujte soubor tím, že nosíte košile s knoflíkem dolů, ale uvolněte horní tlačítko tak, aby vypadal uvolněně. Abyste se vyhnuli přidání hromadného zboží na svou postavu, zvolte si kšiltovky z lehké bavlny, vlny a syntetických směsí. Párujte pestrobarevnou nebo vzorovanou vestu s plnou barevnou košili v černé, bílé nebo neutrální barvě. Pokud se vaše košile bude hlavním zaměřením, vyberte si jednoduchou vestu a nechte své dno základní. Dobře vybavené tmavé džíny jsou skvělou volbou.

Košile a kravata

Vyzkoušejte šálové vesty s košili, kravatou a džínsy pro jemný vzhled. Šátek z mikiny má převrácený obojek, který byl v padesátých letech oblíben vděčnými dámy. Na límečku lze tento límec “vyskočit” kolem krku a přidat další teplo. Spárováním s košili a kravatou doplníte zdokonalení staré školy. Džíny uvolňují vzhled. Používejte barevné vesty pro pohodlné chodby nebo procházení. Vyzkoušejte černý kabát pro kancelář, pokud máte uvolněný oblečovací kód.

Šortky a tričko

Oblečte šortky s vestou, která se táhne, pohybuje a ohýbá pohodlně přes namontované tričko nebo tlačítko. Mějte na paměti, že tento vzhled vyžaduje, aby šité kusy fungovaly dobře. Šortky by neměly být delší než vaše kolena a manžetový lem vypadá klasicky. Noste kožený opasek, který se vejde do kalhotek v pasu. Vyberte si štíhlou vestu, ujistěte se, že není zjevně uvolněná a nedbalá. Polštář z pohledu s koženým sklem nebo plátnem na plátno pro přizpůsobené a ležérní oblečení pro léto.